درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما
شرکت پارس سیلیکون در سال 1370 جهت تولید قطعات بهداشتی و صنعتی از سیلیکون و سایر ترمو پلاست ها در مساحتی به وسعت 6700 مترمربع و زیر بنای 5500 متر مربع تاسیس و با هدف کمک به اشتغال زایی در این مرز و بوم با به کارگیری 85 نفر از جوانان به صورت مستقیم و اشتغال زایی برای بیش از 200 نفر به صورت غیر مستقیم شروع به کار نموده است که با این نیروی کار هم اکنون 59 محصول کودک و 200 نوع سایر محصولات بهداشتی را در سبد خود دارد.
این شرکت به عنوان اولین تولید کننده ملزومات کمک تغذیه ای و مراقبتی و بهداشتی در ایران با استفاده از ابتکار و نوآوری، سرلوحه خود را کیفیت، بهداشت و ارتقاء سلامت و آسایش مادر و کودک قرار داده است. این شرکت علاوه بر تامین و تولید کالا در داخل کشور اقدام به صادرات مستقیم و غیر مستقیم به بیش از 10 کشور نموده است که با تلاش روز افزون تیم بازاریابی و فروش و لغو تحریم های بین المللی این تعداد به زودی به بیش از 20 کشور آسیایی و اروپایی خواهد رسید. شرکت تولیدی صنعتی پارس سیلیکون محصولات سیلیکونی و سایر محصولات مورد نیاز صنایع دیگر من جمله صنایع بهداشتی را در راس کار خود دارد.

شرکت پارس سیلیکون
در سال 1370در زمینی به وسعت 2 هزار متر مربع و زیر بنای یک هزار متر مربع با خرید ماشین آلات و قالبهای آلمانی شروع به کار نموده و با تولید سرشیشه و پستانک بچه و قطعات مختلف از سیلیکون مایع در زمینه بهداشتی و صنعتی گام به عرصه ظهور نهاد . با پیشرفت کار و توسعه بازار شرکت اقدام به وارد نمودن دستگاههای مدرن ISBM جهت تولید شیرخوری با مولد پلی کربنات نمود.

اهداف و خط مشی شرکت پارس سیلیکون

playlist_add_check

نیازها و انتظارات

برآورده سازی مستمر الزامات و پرداختن به نیازها و انتظارات آینده

beenhere

رضایت مشتری

تمرکزو توجه به ارتقاء و تداوم رضایت مشتری

verified

استانداردهای جهانی

حصول اطمینان از انطباق سیستم مدیریت کیفیت با استانداردهای جهانی

add_business

بازارهای جدید

عرضه محصولات و گشایش بازارهای جدید و پرداختن به مشتریان جدید

store

گسترش بازار

گسترش بازار از طریق ایجاد خطوط تولید فراورده های بهداشتی مانند کرم ها و شوینده ها

کسب اطلاعات بیشتر و برقراری تماس با شرکت فنی و صنعتی پارس سیلیکون

فهرست